Menü Arama

Asphalt Street Storm Racing iOS ve Android için indirmeye sunuldu

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Asphalt Street Storm Racing iOS ve Android için indirmeye sunuldu

Kolay kontrol sistemiyle mobil pazarda geniş kitlelere ulaşmayı başaran drag yarışı oyunu dendiğinde akla ilk CSR Racing serisi geliyor. Bu durumu değiştirmek isteyen meşhur oyun stüdyosu Gameloft, geliştirdiği yeni Asphalt oyunuyla CSR'ye rakip olmaya geliyor.

Aralıktan beri bölgesel testleri yapılan Asphalt Street Storm Racing bugün nihayet tüm iOS ve Android kullanıcıları için indirmeye sunuldu. Konsol seviyesinde araç modelleri, dünyanın farklı bölgelerinden farklı şehir sokaklarında drag yarışı imkanı, dört oyuncuya kadar çoklu oyuncu modu ve araç özelleştirmeleri gibi drag yarışı türü için temel sayılabilecek fonksiyonlarla donatılan oyun, Asphalt serisinin yarış oyunu sektöründeki yelpazesini genişletecek.

Uygulama içi ödeme sistemiyle ücretsiz olarak indirmeye sunulan Asphalt Street Storm Racing'i iOS 8 ve üstü ya da Android 4 üstü yazılıma sahip telefon/tablet sahipleri tecrübe edebilecek. App Store ve Play Store bağlantıları ve oyunun çıkış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Uygulamayı App Store'dan indirmek için tıklayın.
Uygulamayı Google Play Store'dan indirmek için tıklayın.