Menü Arama

ASUS PadFone Mini gün yüzüne çıktı

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
ASUS PadFone Mini gün yüzüne çıktı

Telefon-tablet melezi segmentine yıllar önce yepyeni bir ürün yapısıyla giriş yapan ASUS, yüksek fiyatlı PadFone serisinin ilk orta düzey modelini önümüzdeki hafta tanıtacak. 11 Aralık'ta Tayvan'da düzenlenecek bir basın organizasyonu kapsamında sergilenecek tablet bilgisayar ve akıllı telefon formlarının buluşma noktası, bugün internete szıdırıldı.

Yine bir evleaks imzalı sızıntıyla detaylanan Padfone mini, 4,3 inç büyüklüğünde 960 x 540 piksel çözünürlüklü IPS LCD ekran, dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 400 çipset, 1GB RAM ve muhtemelen Android 4.3 Jelly Bean veyahut 4.4 KitKat işletim sistemi versiyonuna sahip olacak. Aygıtın PadFone Station tablet bilgisayar istasyonu ise; 7 inç 1280 x 800 piksel çözünürlüklü bir ekranı beraberinde getirecek.

PadFone serisinin halihazırda piyasadaki en güncel cihazı olan PadFone Infinity 2 ile kıyaslandığında çok daha düşük bir perakende satış fiyatına sahip olacağı tahmin edilen PadFone mini'nin küçük boyutlu akıllı telefon ve tablet bilgisayar kullanıcıları için en uygun çözüm olacağını söyleyebiliriz.