Menü Arama

Back to Math Android oyunu ile işlem gücünüzü geliştirin

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Back to Math Android oyunu ile işlem gücünüzü geliştirin

Bilgisayar gücünün hayatımıza girmesi, akıllı telefonların hatırlamamız gereken birçok işlemi bizim yerine yapması tabii ki hayatımızın için büyük bir kolaylık olurken, diğer bir taraftan işlem kabiliyetimizi ve hatırlama yeteneklerimizi negatif yönde etkilediği bir gerçek. Peki hem oyun oynayarak hem de keyifli vakit geçirerek beyin antremanı yapmak ister misiniz? İşte Back to Math oyunu ile Matematik yeteneklerinizi kullanarak işlem gücünü artırabilirsiniz.


Oyunda önce basit olarak başlayan daha sonra ise gitgide sizi gerçekten zorlayacak seviye ulaşan problemleri basit matematik işlemleriyle çözmeye çalışıyorsunuz. Beyin gücünüzle doğru orantılı olarak puanlar toplayıp bir sonraki seviyeye ulaşmaya çalıştığınız oyunda hem beyniniz üzerindeki tembelliği atarken konsantrasyonunuz da daha gelişiyor.

Metin ÖZHAN tarafından geliştirilen ve hem eğlenebileceğiniz hem de beyninizi geliştirebileceğiniz Back to Math oyununu aşağıdaki linkten Android işletim sistemine sahip telefonunuz için ücretsiz olarak hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı Google Play Store'dan indirmek için tıklayın.