Menü Arama

Yavaşlayan cihazlara çözüm: Clean Master

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Yavaşlayan cihazlara çözüm: Clean Master

Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük dertlerinden biri cihaz belleğinde yer kalmaması nedeniyle oluşan pil ömrünün azalması ve cihazın hızının düşmesidir. Bu probleme bir alternatif getiren Clean Master uygulaması, Android uygulama önbelleğini temizlemek için hepsi içinde bir uygulama olarak geliştirildi.

Clean Master, akıllı telefonunuzdaki kalıntı ve kullanılmayan dosyaları, Wechat, Whatsapp, Spotify, Pinterest, Line gibi uygulamaların uygulama geçmişlerini ve bıraktığı kullanılmayan dosyaları, arama geçmişini ve kullanılmayan uygulamaları temizleyen bir uygulama.

Clean Master’ın Geçmiş Silici özelliğiyle önbellekler ve kalıntı dosyalarını temizleyebilirsiniz. Gizlilik özelliği ile mesajlarınızı ve çeşitli uygulamalardaki geçmişi silebilirsiniz. Görev Sonlandırıcı özelliği arka planda çalışan uygulamaları sonlandırır. Uygulama Yöneticisi ise basit bir dokunma ile kolayca uygulama kaldırır.

Google Play Store’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz Clean Master ile pil ömründen tasarruf edip daha fazla RAM’i serbest bırakabilir ve telefonunuzun performansını artırabilirsiniz.
Uygulamayı Google Play Store’dan indirmek için tıklayın.

Uygulamayı Google Play Store'dan indirmek için tıklayın.