Menü Arama

Ekran Koruyucu Cam Önerisi: Spigen

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Ekran Koruyucu Cam Önerisi: Spigen


Mobil cihazlarınızın ekranını çiziklerden korumak için ekran koruyucu film kullanıyorsunuz. Peki bu koruma ne kadar güçlü?

Ekran koruyucu filmler gün geçtikçe daha çok çeşitlenerek mağazalarda satışa sunuluyor. Genellikle birçok kullanıcının bildiği mat ve şeffaf ekran koruyucu filmler en çok kullanılan ve telefona ortalama koruma sağlayan türlerdir. Bugün sizler için ekran koruyucu camları inceledik.

Spigen markasının üretimi olan cam ekran koruyucu cam, telefonun alabileceği maksimum darbeye karşı cihazı koruyor. Özellikle kılıf kullanmayı sevmeyen kullanıcılar baz alınarak üretilen kılıf kısa sürede bir çok kullanıcının beğenisini topladı.

Tanıtım videosu oldukça etkileyici olan Spigen markasının ürettiği ekran koruyucu camı inceleyelim.Steinheil GLAS.tR SLIM şok emiciliği artırmak için takviye edilmiş olup, özel işlenmiş saydam cam ile hasar ve çizilmelere karşı LCD ekranı korumak için üretilmiştir.

Yuvarlatılmış kenarlar

Kenarları elmas kesicilerle yuvarlatılmış olduğu için darbeleri daha iyi dağıtıp, direnci arttırmaktadır.
% 35 Daha İnce
GLAS.tR SLIM kalınlığı sadece 0.26mm’ dir ve kimyasal işlem görmüş, şeffaf temperli cam ile üretilmiştir.

Yüzey Sertliği

8 ~ 9H: GLAS.tR SLIM yüzeyi düzenli PET film daha güçlü 8-9H, üç kat güçlendirilmiş bir sertlik vardır. Bu özellik ile bıçak ve anahtarlar gibi keskin nesneler ile bile GLAS.tR SLIM çizilmez.

Oleophobic Kaplama

GLAS.tR SLIM parmak izi ve diğer kirleticileri engeller, temizlemeyi kolaylaştıran yağ geçirmeyen bir kaplama vardır.

Hassas Dokunmatik

GLAS.tR SLIM kurulumu kolayca yapılabilir. Dokunmatik ekran hassasiyetini etkilemez.

Parçalanmayan Film

GLAS.tR SLIM diğer cam ürünlere göre daha güvenlidir.Kırılması halinde parçalanmaz ve keskin olmayan küçük parçalar halinde etrafına zarar vermez.

Spigen ekran koruyucu camları daha ayrıntılı incelemek ve satın almak için MobilCadde.com'u ziyaret edin.

Yazar: Zeynep Uylaş