Menü Arama

En güçlü HTC Butterfly S

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
En güçlü HTC Butterfly S

Akıllı telefon denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan HTC, amiral gemisi HTC One ile global pazarda yaşadığı tüm sorunlara rağmen iyi bir satış rakamı elde ederken, Tayvan, Japonya ve Amerika pazarları için sunduğu Butterfly modelinin bir sonraki telefonu Butterfly S’i resmen tanıttı.


Tasarım olarak DROID DNA yani Butterfly modeliyle aynı kasayı kullanan HTC, donanım olaraksa baştan aşağıya yeniliğe giderek en hızlı telefonunu üretti. Snapdragon 600 işlemcisinin hızını artırarak 1.9 GHz çeken Butterfly S, HTC One’dan daha hızlı bir yapıya bürünürken 2 GB RAM, 16 GB depolama alanı, HTC One’da olmayan hafıza kartı seçeneği ile Android 4.2.2 işletim sistemini kullanıyor.

HTC One ile tanıştığımız birçok yeniliği de üzerinde bulunduran telefon BoomSound, Ultrapiksel kamera, Blinkfeed yazılım özelliği gibi uygulamalara da sahip. 3200 mAh ile uzun süreli bir kullanım vaat eden telefonun Tayvan’da 770 dolar gibi bir fiyatla vitrinlerdeki yerini alacakken, ilk telefonun aksine Butterfly S’in Avrupa’da da satışa sunulması bekleniyor. Butterfly S’in kısaca özellikleri ise şu şekilde,

HTC Butterfly S özellikleri:
HTC Butterfly SHTC Butterfly S ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız