Menü Arama

Finansbank, MobilCadde.com’dan ekran filmi kazandırmaya devam ediyor

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Finansbank, MobilCadde.com’dan ekran filmi kazandırmaya devam ediyor

Finansbank Cep Şubesi, geçtiğimiz haftalarda duyurduğumuz ekran koruyucu film hediye kampanyasını sürdürüyor. Cep telefonu kılıf ve aksesuar dünyasından lider marka MobilCadde.com ile başlatılan kampanyada, Finansbank Cep Şubesinde online işlem yapan kullanıcılar, siparişlerinde ekran koruyucu film hediye kazanıyor.

Kampanya içeriğine göre, online cep şubesi işlemini tamamlayan kişilere Finansbank tarafından promosyon kodu içeren bir mesaj gönderiliyor. Kullanıcılar, bu promosyon kodunu MobilCadde.com siparişlerinde ilgili kutucuğa yazarak hediye ekran koruyucu filmlerini siparişleriyle kazanmış oluyor.

20 Ocak ve 20 Şubat arası gerçekleşen kampanyanın katılım bilgileri aşağıdaki gibidir:
MobilCadde.com’dan alışveriş için sepetinize ürünleri ekledikten sonra, mesajla gelen promosyon kodunuzu, "Sepetim" sayfasında yer alan "Promosyon Kodu" alanına girdikten sonra "Siparişi Tamamla" butonuna basmanız gerekmektedir. "Sipariş Onayı" sayfasına geldiğinizde hediyeniz ibare olarak gösterilecektir.
Bir alışveriş için yalnızca bir kere kampanya kodu kullanılabilir. Bir müşteri kampanya indiriminden yalnızca bir kez faydalanabilir.
Kılıf alan müşterilere aldıkları kılıf ile uyumlu olan telefon modeli için Dafoni marka şeffaf ekran koruyucu gönderilecektir.
Telefon modeli belli olmayan siparişler için sipariş notu bölümüne istenilen telefon modeli yazılmalıdır.
Verilecek hediye alışveriş anında gerçekleşecektir. Hediyeler paraya çevrilemez, başka bir ürünle değiştirilemez.
Yurtdışından sipariş verilebilir, fakat yurtdışına teslimat yoktur. Ancak yurtdışından yurtiçi başka bir yer için sipariş verilebilmektedir.
İade yapıldığı durumda; hediye ürün de iade edilecektir.
Bu kampanya firmaların diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
Kullanım süresi dolan kupon kodları yenileri ile değiştirilemez.
Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

Finansbank Cep şubesini indirmek ve detaylı bilgi için tıklayınız