Menü Arama

Finansbank ve MobilCadde.com ekran koruyucu film kampanyası

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Finansbank ve MobilCadde.com ekran koruyucu film kampanyası

Finansbank, cep şubesi kullanan müşterileri için yeni bir kampanya düzenliyor. Cep telefonu kılıf ve aksesuar sektörünün lider markası MobilCadde.com ortaklığıyla başlatılan kampanyada, Finansbank cep şubesini kullanan müşterilere MobilCadde.com’dan yapacakları alışverişlerde ekran koruyucu film hediye ediliyor.

Kampanya işleyişinde Finansbank cep şubesine girişi yapan müşterilere SMS ile kampanya kodu gönderiliyor. Bu mesaj yoluyla kullanıcılar promosyon kodları ile MobilCadde.com’dan yaptıkları siparişlerinde ekran koruyucu film hediyelerini alabiliyor.

Finansbank Cep şubesini indirmek ve detaylı bilgi için tıklayınız

Kampanya katılım bilgileri ve koşulları:
MobilCadde.com’dan alışveriş için sepetinize ürünleri ekledikten sonra, mesajla gelen promosyon kodunuzu, "Sepetim" sayfasında yer alan "Promosyon Kodu" alanına girdikten sonra "Siparişi Tamamla" butonuna basmanız gerekmektedir. "Sipariş Onayı" sayfasına geldiğinizde hediyeniz ibare olarak gösterilecektir.
Bir alışveriş için yalnızca bir kere kampanya kodu kullanılabilir. Bir müşteri kampanya indiriminden yalnızca bir kez faydalanabilir.
Kılıf alan müşterilere aldıkları kılıf ile uyumlu olan telefon modeli için Dafoni marka şeffaf ekran koruyucu gönderilecektir.
Telefon modeli belli olmayan siparişler için sipariş notu bölümüne istenilen telefon modeli yazılmalıdır.
Verilecek hediye alışveriş anında gerçekleşecektir. Hediyeler paraya çevrilemez, başka bir ürünle değiştirilemez.
Yurtdışından sipariş verilebilir, fakat yurtdışına teslimat yoktur. Ancak yurtdışından yurtiçi başka bir yer için sipariş verilebilmektedir.
İade yapıldığı durumda; hediye ürün de iade edilecektir.
Bu kampanya firmaların diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
Kullanım süresi dolan kupon kodları yenileri ile değiştirilemez.
Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.