Menü Arama

Galaxy S4 Zoom resmen tanıtıldı

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Galaxy S4 Zoom resmen tanıtıldı

Agresif satış politikası ile mobil cihaz pazarını yeni ürünleriyle adeta bombardımana uğratan Samsung, Galaxy S4’ü başlı başına bir seri haline getirirken Galaxy S4 Mini, Galaxy S4 Active’den sonra Galaxy S4 Zoom’u da resmen duyurdu.

Kamera odaklı bir profile sahip olan ve nispeten Galaxy S4’e göre daha düşük donanım özelliklerine sahip olan Galaxy S4 Zoom, uzaktan bakıldığında bir kamera gibi gözükürken esasen bir akıllı telefondan çok, telefon yeteneği kazanmış bir fotoğraf makinesi görünümünde. Bu yüzden kalın bir kasa ile ortaya çıkan telefon , 4.3 inç 960 x 540 piksel çözünürlüğünde ekran, 1.5 GHz hızında çift çekirdekli Exynos işlemci, 1.5 GB RAM ile güçlendirilmiş.


Kamerası ile ön plana çıkan telefonda 16 MP 10x optik zoom yeteneğine sahip bir kamera bulunuyor. Bu kamera yazılımsal olarak 26 farklı kamera modu ile desteklenirken Galaxy S4 Zoom 2330 mAh batarya ömrü sunuyor.

20 Haziran’da Londra’da gerçekleşecek Samsung etkinliğinde resmi olarak duyurulan diğer Galaxy S4 telefonları ile birlikte tanıtılması beklenen Galaxy S4 Zoom’un ne zaman vitrinlerdeki yerini alacağı ve fiyatının tanıtımlar birlikte kesinleşmesi muhtemel.Samsung Galaxy S4 Zoom özellikleri:

Samsung Galaxy S4 Zoom

Samsung Galaxy S4 Zoom ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız