Menü Arama

General Mobile Discovery için yeni bir yazılım güncellemesi çıktı

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
General Mobile Discovery için yeni bir yazılım güncellemesi çıktı

General Mobile, birkaç aydır sözünü ettiği Discovery modeli için geliştirilen yazılım güncellemesini kısa süre önce resmen dağıtıma çıkardı. Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi üzerine kendi kullanıcı arayüzü ve yazılım özelliklerini entegre eden GM, yeni güncellemeyle tüketicilerden gelen geri bildirimler doğrultusunda yazılımın eksiklerini giderecek ve bazı yeni fonksiyonlar ekleyecek.

Daha önceki yazılımında Android 4.2.1 sürüm numarasına sahip olan General Mobile Discovery, bu yükseltmeyle birlikte iyileştirilmiş kamera uygulaması, Line ve WeChat mesajlaşma uygulamalarında bağlantı sorunları ile WhatsApp'ta video gönderme sıkıntısına çözüm, yeniden tasarlanan Ayarlar menüsü, Youth Movement adlı yeni ana ekran teması, son sürüm ana ekran uygulaması, performans iyileştirmeleri ve diğer bazı düzenlemeleri içeren daha sorunsuz bir yazılıma yükselmiş olacak.

Nisanda Android 4.4 KitKat işletim sistemi yükseltmesini almaya başlayacağı müjdelenen Discovery modelini yaklaşık 42 megabayt büyüklüğündeki OTA paketini indirerek hemen şimdi Android 4.2.2'ye güncelleyebilirsiniz.