Menü Arama

GNÇ Star Paketi Aylık ve Yıllık Kampanyası

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
GNÇ Star Paketi Aylık ve Yıllık Kampanyası

25 yaş ve altındaysan 1000 dk, 1000 SMS, Turkcell'lilerle sınırsız konuşma ve mesajlaşma, 7 GB’ı gece toplam 14 GB internet, interneti içinde BiP, Fizy, lifebox, TV+ ve Dergilik tercihinize göre yıllık abonelikte aylık 59 TL, aylık abonelikte sadece 69 TL.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?
GNÇ Star Yıllık Abonelik kampanyasına 25 yaş ve altındaki hat sahibi ya da hat kullancısı bireysel faturalı Turkcell aboneleri 12 aylık abonelik sözü vermeleri durumunda faydalanabilir.

GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyası'ndan 25 yaş ve altı hat kullanıcısı olup; Turbo Ekstra 4 GB, Turbo 4 GB, Turbo 6 GB, Turbo ekstra 6 GB, Platinum 10 GB, Platinum Mega 10 ve Platinum 15 GB yıllık abonelik kampanyalarında olan aboneler yararlanamazlar.

Genç Star Paketi’nden 25 yaş ve altındaki hat sahibi ya da hat kullancısı bireysel faturalı ve Hazır Kart'tan faturalıya geçen Turkcell aboneleri faydalanabilir.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?
GNC STAR yazıp ücretsiz 2200’a göndererek yıllık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

GNCSTARPAKET yazıp ücretsiz 2200’a göndererek paketinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

* Başvuru SMS’leri ücretleri ücretsizdir.

Kampanyaya katıldığınızda hiçbir şart aranmadan kullanabileceğiniz 4.5G Hızında Paketine dahil servisler şunlar;

-BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
-Ek 5GB interneti ile birlikte Turkcell TV+
fizy ile internetinden harcamadan sınırsız müzik dinleme ve video izleme
-lifebox 50GB Saklama Alanı ve 5GB internet
-5GB interneti ile birlikte Dergilik uygulama üyeliği