Menü Arama

HTC One 2 çıkış tarihi internete sızdı

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
HTC One 2 çıkış tarihi internete sızdı

Tanıtım etkinliği birkaç hafta sonra gerçekleştirilecek HTC One 2, şimdiden defalarca kez internete sızdırıldı. Son olarak @HTCFamily_RU adlı güvenilir bilgi kaynağı, sosyal medya hesabı üzerinden yeni HTC amiral gemisinin piyasaya sürüleceği zaman dilimini internete sızdırdı. HTC ile ilgili önceki sızıntıları sayesinde teknoloji medyasının güvenini kazanan kaynak, cihazın satış ağında kaç ülke bulunacağını da açıkladı.

25 Mart'ta New York ve Londra'da düzenlenecek HTC ev sahipliğindeki özel basın etkinliklerinde tanıtımı yapılacak M8 kod adlı akıllı telefon, yayımlanan bilgiye göre; tanıtım tarihinden iki hafta sonra 110 ülkede piyasaya sürülecek. 2014 model One için böyle bir çıkış tarihi, Galaxy S5 ve Xperia Z2 gibi en büyük rakipleriyle aynı dönemde tüketiciyle buluşacağı anlamına geliyor. Nisan ayında mobil sektörün kıyasıya bir rekabete sahne olacağını söylemek yanlış olmaz.

7-13 Nisan tarihlerini kapsayan nisanın ikinci haftasında dünya genelinde tüketiciyle buluşturulacak One 2'nin bildirilen 110 ülke arasında olmaması halinde dahi en geç nisan sonunda Türkiye'ye giriş yapmış olacağı tahmin ediliyor. Yaklaşık 5 inçlik bir ekran, Snapdragon 801 çipset, çift arka kamera ve HTC Sense 6 kullanıcı arayüzü gibi özelliklerin eşlik edeceği telefonun benzersiz alüminyum kasa dizaynıyla ön plana çıkması bekleniyor.