Menü Arama

I-mate ultmate 8150: Yakında çıkıyor

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
I-mate ultmate 8150: Yakında çıkıyor

Microsoft Windows Mobile tabanlı cihaz ve yazılım uygulamaları alanında faaliyet gösteren i-mate, Ultimate serisine ait ilk ürünü 8150’yi piyasaya sunuyor. Ultimate serisi; her kullanıcıya hitap eden tasarım özelliklerine sahip, yüksek seviye, sofistike, 3. Nesil, Windows Mobile 6.0 temelli cihazlardan oluşuyor.

I-mate Ultimate 8150I-mate Ultimate 8150 özellikleri:


I-mate Ultimate 8150 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Dijital Asistan
Ultimate 8150 Dijital Asistan ile Cep telefonunu mükemmel bir şekilde birleştiriyor. i-mate Ultimate serisi devamlı olarak gelişen, rekabetçi ve benzersiz tasarım özelliklerine sahip. Güçlü işlemcisi, dokunmatik VGA ekranı, HSDPA teknolojisi ve benzersiz XGA video çıkış özelliğine kadar, Ultimate serisi tüm i-mate kullanıcılarının ve gelecekteki müşterilerinin geniş ihtiyaç yelpazesini sonuna kadar karşılıyor.

520 MHz işlemci
Ultimate 8150 Windows Mobile 6.0 temelli PDA formu ile tasarlandı. 520 Mhz’lik güçlü işlemcisi, VGA ekran çözünürlüğü ve HSDPA uyumluluğu ile iş insanlarının ofis dışındaki bilgisayar kullanma ihtiyaçlarına çözüm sunarak diz üstü bilgisayarlara ciddi bir alternatif oluşturuyor. İş insanlarının en çok rağbet edecekleri; Ultimate serisinin sunduğu en önemli özelliklerden biriside XGA (1024x768) video çıkışı. Bu sayede bir iş toplantısında bir sunumu yada bir video dosyasını rahatlıkla i-mate cihazınızdan bir projeksiyon yada monitör aracılığıyla gösterebileceksiniz.