Menü Arama

Instagram uygulaması 5 yeni fotoğraf filtresiyle güncellendi

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Instagram uygulaması 5 yeni fotoğraf filtresiyle güncellendi

Son filtre eklemesini tam iki yıl önce gerçekleştiren Instagram, uzun bir aranın ardından bugün 5 yeni filtre seçeneğini 300 milyonu aşan ekosistemine armağan etti. İlk dijital filtrelerinde nispeten düşük kaliteli mobil cihaz kameralarını hedef alan paylaşım ağının geliştiricileri, yeni filtreleriyle günümüzde SLR seviyesine ulaşmaya başlayan akıllı telefonların üstün çekim kabiliyetlerini ön plana çıkarmayı amaçlıyor.

iOS platformuna 6.4.0 versiyonu, Android platformuna ise 6.12.0 sürümüyle gelen yeni filtreler, beraberinde birkaç uygulama düzenlemesini getiriyor. Zengin filtre listesinde en sık kullandıklarınızı artık ön sıralara taşıyabilecek, dilediğiniz filtreleri kolayca listeden kaldırabileceksiniz. Ayrıca filtre ekleme ekranında, düzenlemekte olduğunuz görüntünün filtrelerle nasıl görüneceğine küçük bir bakış atmak için alt kısımdaki filtre listesine göz atmanız yeterli olacak. Bu ihtiyacı gören Instagram, fotoğrafı tüm filtrelere uygulayıp seçim kısmında bulanık ön izlemesini listeleyecek.

Slumber, Crema, Ludwig, Aden ve Perpetua adlı dijital filtreleri denemek ve diğer uygulama fonksiyonlarını incelemek için aşağıdaki App Store, Play Store bağlantılarını ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamayı App Store'dan indirmek için tıklayın.
Uygulamayı Google Play Store'dan indirmek için tıklayın.