Menü Arama

iOS İçin Uçuş Uygulaması: Flying

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
iOS İçin Uçuş Uygulaması: Flying


Mobil cihazlarımızın gelişimi ile insanların hayatı hızla bu küçük cihazların içine girmeye başladı. Bu sayede ihtiyaç duyulan her türlü sistem, uygulamalar ile bütünleşerek kullanıcıya daha hızlı ve verimli bir şekilde mobil cihazlar aracılığıyla ulaştırılabiliyor.

Bugün Apple kullanıcılarına özel bir uçuş uygulamasını sizlerle sunacağız. Adı Flying olan hizmet, çok sık uçakla yolculuk yapan kişilere özel olarak hazırlanmış ve kendi sosyal ağı bulunan bir uygulamadır.

Flying, Kopenhag Etkileşim Enstitüsü’nde bir kurs tarafından oluşturulmasının ardından sosyal uçuş takipçisine dönüştürülmüş. Uygulama; rötar durumlarını, uçuş iptali, ülkeler arası saat farkları gibi her türlü uçuş bilgilerini içeriyor. Bu bilgiler paralelinde arkadaşlarınızı ekleyebiliyor ve onların uçuş ajandalarını takip edebiliyorsunuz.

Hizmet içerisinde küçük pasaport görünümünde damgalar bulunuyor ve her uçuşta bu damgalar ödül olarak kullanıcıya veriliyor. Uçuş esnasında kaydettiğiniz tüm bilgilere kolayca erişmenizi sağlayan uygulama, en çok da sürekli uçuş yapan yakınlarınızın takibi için faydalı görünüyor. Uçağın kalkış-varış saatleri ve benzeri her türlü bilgiyi tek bir uygulama üzerinden takip edebilecek oluşunuz uygulamayı cazip kılıyor.

Uygulamayı App Store'dan indirmek için tıklayın.