Menü Arama

Kazandıran iOS Uygulaması Zoozz

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Kazandıran iOS Uygulaması Zoozz


Bugün sizleri hem eğlenip hem para kazanabileceğiniz bir uygulama ile tanıştıracağız. iOS kullanıcılarının kullanabileceği uygulamanın adı Zoozz. Amacı ise şirket ve bireyleri ortak amaçla çalıştırıp karşılıklı kazanç sağlamak.

Zoozz sayesinde şirketler ve bireyler mobil teknolojiler ile kitlesel kaynak kullanımının avantajlarını birleştirerek, işlerini anında doğru yerde bulunan doğru kişilere yaptırabiliyor. Uygulamayı kullanırken yapacağınız tek şey ise basit görevler almak. Meselan Iphone'unuz ile fotoğraf çekmek, sorular cevaplamak, gps koordinatlarını almak gibi adımlardan oluşan kısa görevler yapmanız para kazanmanız için yeterli. Ev hanımları, gençler, öğrenciler hatta profesyonel çalışanlar için bile ideal bir uygulama. Dışarıda arkadaşlarınızla buluştuğunuzda veya alışveriş yapmaya çıkmışken niçin biraz ek kazanç sağlamayacaksınız ki?

Ek kazanç sağlamak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat niteliğindeki uygulamayı yükledikten sonra telefonununuzu kullanarak yayınlanmış görevlerden seçebilir, görevi tamamlayıp para kazanabilirsiniz. Görevler fotoğraf çekmek, soru cevaplamak, GPS koordinatı saptamak gibi eylemlerden oluşabiliyor.

Zoozz’u iPhone serisi akıllı telefonlara sahip herkes kullanabilir. Çevrenizde yapılması gereken görevler anında telefonunuza ulaşıyor, yeni eklenenler sürekli güncelleniyor. İçinden size uyanı seçmeniz ve tamamlayıp göndermeniz yeterli.

Yapmanız gerekenler:


Örnek görevler:Daha ayrıntılı bilgi edinmek için uygulamanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamayı App Store'dan indirmek için tıklayın.