Menü Arama

LG G2'nin Avrupa fiyatı

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
LG G2'nin Avrupa fiyatı


Yeni amiral gemisini Eylül sonuna kadar 130 operatörle satışa sunacağını ilan eden LG, New York'taki tanıtım etkinliği sırasında cihazın fiyatına ilişkin soruları cevapsız bırakmıştı. Ancak resmi duyuru sonrası ön sipariş alımına başlayan bir çevrimiçi alışveriş mağazası, G2 adlı akıllı telefonun hangi fiyat seviyesinden Avrupa pazarına sürüleceğini gün yüzüne çıkardı. Beyaz, siyah renk seçenekleri mevcut olan G2'nin 16 GB'lik sürümü, Notebooksbilliger tarafından 599 € (1.540 TL) fiyat etiketiyle listelendi.

32 GB dahili hafızaya sahip versiyonu 629 €, yani yaklaşık 1.620 TL'ye sipariş edilebilen G2'nin Avrupa'daki neredeyse tüm büyük operatörler aracılığıyla tüketicilerin beğenisine sunulacağı da öğrenildi. Akıllı telefonun bazı teknik detayları şunlar:
Ultra ince çerçeveye sahip, çift dokunmatik sensörü ve %26'ya kadar güç tasarrufu sağlayan grafik RAM'si ile mobil sektörde ilklere imza atan 5.2 inçlik ekranı, LG G22.26 GHz hızındaki dört çekirdekli işlemcisi, arka kısmına yerleştirilen ses kontrol ve güç düğmeleri, 3.000 mAh'lik özel tasarım pili ve benzersiz bir ses deneyimi sunacak ses işlemcisiyle öne çıkan LG G2, tüm bu yenilik ve teknolojileri tüketicilere pek ekonomik bir fiyatla sunmayacak. Samsung Galaxy S4'ten bir kademe daha pahalı fiyatlandırılan telefonun Türkiye'ye Eylül - Ekim'de giriş yapması bekleniyor. G2'nin kesin Türkiye çıkış tarihi ve fiyatını öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin.

LG G2 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

Yazar:Bilal Akgündüz