Menü Arama

Meşhur strateji oyunu Clash of Clans Android için Google Play Store'de yayımlandı

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Meşhur strateji oyunu Clash of Clans Android için Google Play Store'de yayımlandı


Finlandiyalı video oyun şirketi Supercell, geçen hafta belirli bölgelerde dağıtımına başladığı Android için Clash of Clans adlı yapımını ekosistemin tüm kullanıcıları tarafından erişilebilecek şekilde indirmeye sundu. Google Play Store'deki kısıtlı erişilebilirliğine rağmen kısa sürede yüz bin indirme barajını geride bıraktı. iOS versiyonu Ağustos 2012'nin başında çıkan oyun, modern çoklu oyuncu strateji yapımlarının en iddiaları örnekleri arasında yer alıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen Clash of Clans, bir şehir oluşturmaya ve klanlar arası mücadelelere dayalı bağımlılık yapan yapısıyla dikkat çekiyor. Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich veya üstü işletim sistemi versiyonlarından birine sahip cihazlarla uyumlu oyun, uygulama içi ödeme sistemiyle donatılmış. Ancak bu fonksiyonu Adroid sürümünde pasif hale getirmek mümkn.

Çok oyunculu strateji yapımı Clash of Clans'ın Android çıkış videosunu aşağıdan izleyebilir, Google Play Store mağazasına da yine başağıdan göz atabilirsiniz.Yazar: Bilal Akgündüz