Menü Arama

Motorola Moto G 3'ün ilk inceleme görüntüleri yayımlandı

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Motorola Moto G 3'ün ilk inceleme görüntüleri yayımlandı

Avrupalı çevrimiçi perakendeciler ve ardından Motorola'nın bizzat kendisi tarafından yanlışlıkla detaylandırılan Motorola Moto G 3'ün son adresi bir inceleme sitesi oldu. LaptopMedia.com tarafından ilk inceleme görüntüleri paylaşılan 2015 model Moto G 3, önümüzdeki hafta salı günü New York'ta düzenlenecek olan Motorola etkinliğinde resmiyet kazanacak.

5 inç 1280 x 720 piksel ekran, 1,7/1,1 GHz sekiz çekirdekli 64-bit işlemciye sahip Qualcomm Snapdragon 615 çipset, 1/2 GB RAM, 8/16 GB hafıza, 13 MP arka, 5 MP ön kamera, 2070 mAh pil ve Android 5.1 Lollipop işletim sistemini bünyesinde barındıran Moto G 2015, siyah ve beyaz olmak üzere iki ana renk sürümüne sahip olacak. Fakat serinin Moto Maker desteği kazanan ilk telefonu, onlarca aksan rengi ve farklı arka kapak seçeneğiyle cihaz sahibinin zevkine göre kişiselleştirilebilecek.

250 $ seviyesinden fiyatlandırılacağı konuşulan Moto G'nin bu sürümünde kamera donanımıyla öne çıkacağı tahmin ediliyor. Henüz çipset ve ekran çözünürlüğü detayları kesinleşmeyen telefona dair en doğru bilgi 28 Temmuz'da yayımlanacak.