Menü Arama

Neox IS 21: Hem cep hem TV

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Neox IS 21: Hem cep hem TV

İnternet bağlantısı gerekmeksizin ücretsiz olarak izlenebilen Neox IS 21, üstün görüntü kalitesi ve kullanım kolaylığıyla pek çok özelliği bir araya getirdi. Şık bir tasarıma sahip olan Neox IS 21 ile televizyonunuzu ve cep telefonunuzu aynı anda yanınızda taşıyabilirsiniz. Cihazın üzerinde bulunan dahili tuner sayesinde V/UHF bantlarında yayın yapan tüm televizyon kanallarını rahatlıkla izleyebilirsiniz.

NEOX IS 21Neox IS 21 özellikleri:


NEOX IS 21 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Dokunmatik ekran ile kolay kullanım
Neox IS 21’i 4 saat boyunca kesintisiz izlenebiliyor, 3.0 QCIF TFT LCD sayesinde, geniş ekranda net görüntü kalitesi elde ediliyor. Dokunmatik LCD ve kısa yol tuşları sayesinde televizyon seyrederken kanallar arası geçiş kullanımı çok kolay. Flight mode sayesinde ise cep telefonlarının çekmediği alanlarda bile TV izleyebilir, radyo dinleyebilir hatta isterseniz radyodan kayıt da yapabilirsiniz.

Mobilize Bilgi
Karşılaştırma Asistanı: Sitemizde bulunan telefonları kendi aralarında fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için, "Karşılaştırma" sayfasından, karşılaştırma yapmak istediğiniz telefonun markasını ve modelini seçip "Listeye Ekle" tuşuna basınız. Aynı yöntemle 10 modele kadar telefon ekleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz.