Menü Arama

Nexus 7'ye Android 4.3 Jelly Bean yükleme rehberi

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Nexus 7'ye Android 4.3 Jelly Bean yükleme rehberi


ASUS ile birlikte geliştirdiği yeni Nexus 7 tablet bilgisayarını şu günlerde tüketicilerle buluşturmaya başlayan Google, aygıtın 2012 sürümüne sahip kullanıcılarını unutmadı. Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi güncellemesini OTA yöntemiyle müşterilerine dağıtmaya başlayan internet şirketi ayrıca, güncelleme paketlerinin sunucularındaki bağlantıları aracılığıyla da indirilebilmesini mümkün kılarak henüz dağıtımın ulaşmadığı kullanıcılara da güncelleme yolunu açtı.

Aşağıdaki rehber sayesinde Google'nin kendi sunucularından indirebileceğiniz OTA dosyasını tablet bilgisayarınızdaki verileri silmeden yükleyebileceksiniz. Rehber her ne kadar güncelleme için gerekli tüm işlemleri içeriyor olsa da tecrübesiz kullanıcıların adımları uygulamadan önce bir ön araştırma yapmalarını tavsiye ediyoruz.

Tablet bilgisayarın USB sürücülerini bilgisayarınıza yükleyinAlternatif Yöntem: Android'li cihazınızın USB sürücülerini Android SDK paketini indirip USB sürücü seçeneğiyle birlikte kurarak da bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

ADB dosyaları ve güncelleme paketini indirinNexus 7'yi (2012) Android 4.3 Jelly Bean sürümüne yükseltin


Cihaz yeniden açıldıktan sonra Nexus 7'nin 2012 sürümünü en yeni Android işletim sistemi versiyonuyla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android 4.3 Jelly Bean sürümünün ne gibi yenilikleri beraberinde getirdiğini öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Android 4.3 Jelly Bean resmen duyuruldu

Yazar: Bilal Akgündüz