Menü Arama

Samsung Galaxy Note 3 resmen satışa çıktı

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Samsung Galaxy Note 3 resmen satışa çıktı


Samsung'un üçüncü nesil akıllı telefon-tablet bilgisayar melezi bugün resmen piyasaya sürüldü. Türkiye dahil 58 ülkede çıkış yapan SM-N900 model numaralı Galaxy Note 3, suni deri arka kapağı, üst düzey donanım elemanları, dev ekranı ve üst düzey dijital kalem kabiliyetleriyle segmentinin en iddialı çözümü olarak nitelendiriliyor. Eylül ayı başında IFA 2013'teki tanıtımını teknoloji dünyasını tatmin etmeyi başaran aygıtın toplam satış rakamı 38 milyonu geride bırakan diğer iki Galaxy Note telefonundan çok daha başarılı bir satış performansı sergileyeceği tahmin ediliyor.

N9000, N9000Q, SM-N9005 gibi model numaralarıyla da anılan Galaxy Note 3'ün başlıca teknik özellikleri şöyle;
atabilirsiniz.


Bugün itibarıyla Türkiye'deki çevrimiçi ve bazı teknoloji mağazalarında da satışa çıkan Samsung Galaxy Note 3'ün Samsung Türkiye ile firmanın resmi distribütörleri tarafından belirlenen satış fiyatı 2.199 TL olarak ilan edilmiş. Paralel ithalat yoluyla resmen Türkiye'ye giriş yapan ürünlerin çok daha ucuz fiyatlara alıcı bulacağı tahmin ediliyor.

Avea, Turkcell ve Vodafone Türkiye'nin de kendi mağazaları aracılığıyla abonelerine ulaştıracakları Galaxy Note 3'ün S View koruyucu kılıfı ve Galaxy Gear akıllı saatinin ise, ekim ayı içerisinde tüketicilerin beğenisine sunulacağı ifade ediliyor.

Yazar: Bilal Akgündüz