Menü Arama

Samsung Galaxy Note 8.4 2015 ilk basın görseli internete sızdı

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Samsung Galaxy Note 8.4 2015 ilk basın görseli internete sızdı

2011'de tablet bilgisayar piyasasını OLED ekran teknolojisiyle tanıştıran Samsung, uzun bir aranın ardından bu yıl yeniden tabletler için OLED üretmeye başladı. DisplayMate gibi ekran analazi hususunda otorite sahibi kaynaklara göre piyasadaki açık ara en iyi tablet panellerini üreten Koreli teknoloji devi, 2015'te Super AMOLED çözümünü Note serisi bir tabletle yeniden piyasaya sürecek.

Daha önce LG G Pad 8.4'ün ilk basın görüntüsünü internete sızdırmayı başaran Moveplayer sitesi, şimdi de Galaxy Note 8.4 2015 olarak isimlendirdiği yeni bir Samsung tabletini gün yüzüne çıkardı. Büyültülmüş Galaxy Note 4 görünümündeki tablet bilgisayar, muhtemelen 6 milimetre seviyesine kadar inceltilmiş alüminyum çerçeveli bir kasaya sahip olacak. 8,4 inçlik Super AMOLED ekranının ise 2560 x 1600 piksel veyahut yeni nesil Samsung yarı iletken çiplerine yetişmesi halinde 3840 x 2160 piksel 4K Ultra HD çözünürlük standardına kadar çıkabileceğini düşünülüyor.

Şimdiye kadar Samsung'un üzerinde çalıştığı bu Galaxy Note serisi tabletten herhangi bir detay ortaya çıkmamıştı. Aygıt hakkında mevcut tek bilgi, gerçek olduğundan şüphe edilemeyecek kadar hakiki görünen basın görselinden ibaret. Note 8.4 2015 modelinden CES 2015 konferansında birşeyler duyma ümidiyle bizi takip etmeye devam edin.