Menü Arama

Samsung Galaxy S4 Mini resmen duyuruldu

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Samsung Galaxy S4 Mini resmen duyuruldu

Kısa bir süre önce Benchmark test sonuçlarında detayları belli olan Galaxy S4 Mini, Samsung’un kendi sayfasında resmen duyuruldu.

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S4’ün tasarım olarak aynısı olan fakat boyutları küçültülmüş bir versiyonu olarak Galaxy S4 Mini, tıpkı bir önceki mini modelinde olduğu gibi donanım olarak büyük abisinden farklılaşıyor.

Test sonuçlarındaki detaylarla aynı özellikleri taşıyan Galaxy S4 Mini, 1.7 GHz çift çekirdekli Krait Snapdragon 400 işlemci, Adreno 305 grafik birimi ve 1.5 GB RAM ile güçlendirilirken, 5 GB kullanılabilir olmak üzere 8 GB depolama alanı, 64 GB microSD desteği sunuyor. Kamera olara 8 MP arka ve 1.9 MP ön kamera tercih edilen telefonda 3G ve LTE de mevcut.

Abisi Galaxy S4’ün yazılım özelliklerinden bazılarını da kendine alan mini S4, S-Health, S Travel, Knox güvenlik yazılımı, Watch ON, sesli resim, Hikaye albümü gibi yazılımları üzerinde barındırıyor.

20 Haziran’da yapılacak tanıtımla birlikte görücüye çıkacak telefonun satış tarihi ve fiyat gibi bilgileri ise yine bu tarihte belli olacak.

Samsung I9190 Galaxy S4 mini özellikleri:

Samsung I9190 Galaxy S4 miniSamsung I9190 Galaxy S4 mini ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız