Menü Arama

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 resmen tanıtıldı

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 resmen tanıtıldı

Agresif satış politikası mobil dünyanın her segmentinde birçok ürün sunan Samsung, tablet bilgisayar piyasasında, akıllı telefonları kadar başarılı olmasa da tüketicilerine yeni ürünlerini sunmaya devam ediyor.

Galaxy serisinin tablet bilgisayarlarının üçüncü neslini oluşturan Galaxy Tab 3 7.0 da bu segmenteki yeni tablet bilgisayarı olarak Samsung ailesi içindeki yerini resmen aldı. Wi-Fi ve 3G olmak üzere 16 ile 32 depolama alanına sahip iki farklı seçenekle satışa sunulacak olan tablet bilgisayar, 1.2 GHz hızında çift çekirdekli işlemci, 1 GB RAM ile yerini alıyor. Model isminden de anlaşılacağı üzere 7.0 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak tablet bilgisayarda 3.2 MP HD video kaydı yapabilen arka ve 1.3 MP arka kamera mevcut. Standart bağlantı türlerini üstünde taşıyan ve Android işletim sistemini kullanan Galaxy Tab 3 7.0, 4000 mAh gücünde batarya tercih edilerek üretiliyor.

Tablet bilgisayarda rakibi Apple’ın iPad Mini’si ile mücadele edecek tablet bilgisayarın çıkış tarihi Haziran ayının ortaları olarak işaret ediliyor. Fiyatı hakkında henüz bir bilgi verilmeyen Galaxy Tab 3’ün ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı ise bilinmiyor.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 özellikleri:

Samsung Galaxy Tab 3 7.0Samsung Galaxy Tab 3 7.0 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız