Menü Arama

Samsung Galaxy Tab S2 tabletlerin Türkiye fiyatı belli oldu

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Samsung Galaxy Tab S2 tabletlerin Türkiye fiyatı belli oldu

Samsung, geçen sene piyasaya sürdüğü Super AMOLED ekranlı tabletleriyle en son teknoloji donanımlarını tablet endüstrisine entegre etmişti. Üreticinin diğer tablet projelerine kıyasla daha başarılı olan Tab S cihazları bu yıl yeni versiyonlarıyla tüketicilerin beğenisine sunuldu. Ağustosta satışa çıkan ve geçtiğimiz günlerde ülkemize giriş yapan Tab S2 serisi tabletlerin Türkiye fiyatı da böylece netleşti.

5,6 milimetre kalınlığındaki tabletler, 8 ya da 9,7 inç büyüklüğünde 2048 x 1536 piksel çözünürlüklü 4:3 en-boy oranına sahip AMOLED ekranı bünyesinde barındırıyor. Tıpkı geçen yılki tabletler gibi Exynos 5 Octa serisi sekiz çekirdekli bir çipsetin güç verdiği cihazlarda 3 GB sistem belleği, 32/64 GB dahili hafıza bulunuyor. Parmak izi okuyuculu tabletlerden 8 inç ekranlı olanı 4000 mAh, 9,7 inçlik versiyon ise 5870 mAh kapasiteli bataryadan gücünü alıyor.

Sadece Wi-Fi destekli Galaxy Tab S2 8'i 1299 ₺, Tab S2 9.7'yi 1499 ₺ seviyesinden fiyatlandıran Koreli teknoloji devi, 3G/4G desteğine sahip olan 9,7 inçlik üst seviye modeli ise 1699 ₺ fiyatla tüketicilerin beğenisine sundu. Bazı alışveriş siteleri tarafından satışı gerçekleştirilen tabletlerin önümüzdeki haftalarda teknoloji mağazalarında yerini alması bekleniyor.