Menü Arama

Samsung'un Android 4.4 KitKat güncelleme takvimi detaylanıyor

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Samsung'un Android 4.4 KitKat güncelleme takvimi detaylanıyor

Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 için Android 4.3 sürüm numaralı son Jelly Bean güncellemesine henüz başlayan Samsung'un en yeni yazılımına dair planları detaylanıyor. Güney Koreli üreticinin Hindistan ar-ge takımına ait olduğu iddia edilen bir doküman paylaşan iTechAddict, üst düzey Samsung cihazlarından dördünün güncelleme zaman dilimini gün yüzüne çıkardı.

Düşük RAM kullanımı sağlayacak şekilde optimize edilmiş sistem belleği yönetimi, daha hızlı tepki veren dokunmatik giriş sistemi, düşük güç tüketimiyle müzik dinleme gibi yeniliklere sahip olacak yükseltme, KitKat'ın TouchWiz kullanıcı arayüzüyle bezemiş hali olacak. Bu güncellemenin Note II'ye halefindeki bazı fonksiyonları kazandırması ve Galaxy S III'ün Android 4.3'lü üretici yazılımındaki kasılma ve gecikme problemlerine çözüm olması bekleniyor.

SM-N900 Galaxy Note 3 ve GT-I9500 Galaxy S4 için Ocak 2014'te dağıtlmaya başlayacak Android 4.4 işletim sistemli yazılım, Galaxy S3 ve Galaxy Note 2'ye Mart-Nisan 2014 gibi ulaştırılacak. İlk etapta ulusal versiyonları güncelleyecek olan Samsung, ilerleyen haftalarda güncelleme takvimi ile ilgili resmi açıklamalar yayımlayacak.