Menü Arama

Teknosa kampanyası avantajlı mı?

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Teknosa kampanyası avantajlı mı?

Vodafone’un Teknosa ile birlikte başlattığı kampanya kapsamında, Vodafone 3G paketlerine sözleşmeli olarak 24 ay abone olanlar, Teknosa’da kullanabilecekleri 1.000 TL değerinde hediye çeki kazanıyorlar. Peki bu kampanyaya katılmak ne kadar avantajlı?

Kampanyaya özel ücretlendirme:
1.000’lik hediye çeki alabilmeniz için kampanyaya özel internet paketlerini almanız gerekiyor. Bu paketler 1 GB’lık ve 5 GB’lık paketler. Bu paketlerin ücretlendirmesi, normal 3G internet paketlerinin ücretinden farklı.

Kampanyaya özel paketler:


Normal paketler:

24 ay sonunda avantajlarınız:
Kampanya kapsamında 24 ay içerisinde ödeyeceğiniz paranın 1.000 TL’sini çıkarırsak 1 GB’lık paket için 160 TL, 5 GB’lık paket için ise 280 TL avantaj sağlamış olursunuz. Kampanya kapsamında yeni bir faturalı hat alacağınız için 24 ay içerisinde faturanıza ek olarak 55.1 TL vergi ödersiniz. Bu durumda avantajınız 1 GB için 105 TL’ye, 5 GB için ise 225 TL’ye düşer.

24 ay boyunca operatöre bağlı kalmak
Kampanya kapsamında 2 yıllık sözleşme yaptığınızdan dolayı, bu süre içerisinde hattınızı iptal ettiremeyeceksiniz ve kampanyadan ayrılamayacaksınız. Aksi halde son faturanıza kalan borcunuzun tümü yansıtılacaktır. 200 TL’ye varan bir avantaj için 24 ay boyunca operatöre bağlı kalmak çok doğru değil. Çünkü bu süre içerisinde internet paket fiyatları düşebilir.