Menü Arama

Timsah derisinden cep telefonu

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Timsah derisinden cep telefonu

En iyi saat üreticilerinden biri olan dünyaca ünlü TAG Heuer, cep telefonu modeli Meridiist ile VIP müşterilere hitap ediyor. Telefonun özelliklerinden önce fiyat bilgisini verelim: Değişik tasarım ve deri seçeneklerine göre 3.500 Euro ile 4.000 Euro arasında değişiyor.

TAG Heuer MeridiistTAG Heuer Meridiist özellikleri:


TAG Heuer Meridiist ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız

El yapımı
Teknik özellik olarak diğer telefonlardan çok farklı özellikleri yok. Bu telefonu diğerlerinden ayıran şey tasarımı ve kalitesi. 430 farklı parçadan oluşan telefon tamamen el üretimi. Üretim aşamasında yüksek kaliteyi yakalayabilmek için 700’den fazla numune üretilmiş.

Timsah ve dana derisi
Telefonun deri dışındaki kısımları paslanmaz çelik kaplama. Ayrıca telefonun yüzeyinde ve tuş takımında terlemeyi önleyen bir bir katman da mevcut. Telefonun ekranı 60,5 karat safir kristal çizilmeye karşı dayanıklı malzemeden üretilmiş. Telefonun üzerinde, TAG Heuer saatlerde kullanıldığı gibi gerçek dana derisi ve gerçek timsah derisi kullanılmış.

Kullanılan malzemeler çok kaliteli
Geliştirme aşamasında Meridiist cep telefonu için 57 farklı dayanıklılık testi uygulandı. 1.65 metreden defalarca bırakılmasına rağmen, telefon hiç bir arıza vermedi. Tuş takımı yapılan testlerde 15 milyon kere basılarak denendi. Telefonun çizilmeye karşı dayanıklılığı ise 250 gram ağırlığındaki metal toplarla denendi.