Menü Arama

Turkcell Platinum 20 GB Kampanyası

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Turkcell Platinum 20 GB Kampanyası

Tam 20 GB internet, her yöne 2000 dakika, Turkcell'lilerle sınırsız dakika ve 1000 SMS/MMS Platinum 20 Paketi'nde. 4.5G hızında TV+, fizy, BiP ve lifebox deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz! Üstelik tarifeniz yurt dışında geçerli.

Kampanya kapsamında paket ücreti ne kadar?
Kampanyadan dilerseniz aylık olarak herhangi bir taahhütte bulunmadan dilerseniz de yıllık taahhütlü olarak faydalanabilirsiniz.

Aylık abonelikte paket ücreti 125 TL, Yıllık taahhütlü abonelikte ise paket ücreti aylık 115 TL. Yıllık abonelik 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

-4.5G Hızında Paketine Dahil Servisler
-4.5G hızında TV+, Fizy, BiP ve lifebox deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz!
-BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
-Ek 10 GB interneti ile birlikte TV+
fizy ile internetinden harcamadan müzik dinleme ve video izleme
-lifebox 100 GB Saklama Alanı

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?
Yıllık abonelik için, PLATINUM 20GB yazıp 2200’a göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Aylık abonelik için, PLATINUM 20GB AYLIK yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

Başvuru SMS’leri ücretsizdir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?
Tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilir.

Ne Zaman Kullanmaya Başlayabilirim?
Paketiniz siz başvurduktan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. Fatura kesiminizden sonra paketinizin başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir.

Kampanyayı Nasıl İptal Ederim?
Yıllık paketi, Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL PLATINUM 20GB yazıp 2200'a göndererek iptal edebilirsiniz.

Aylık paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz