Menü Arama

Ucuz Apple iPhone 99 dolar olacak

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Ucuz Apple iPhone 99 dolar olacak

iOS 7’nin çıkışı ile birlikte yeni iPhone dedikoduları biraz olsun azalırken, son gelen iddialara göre Reuters’un ucuz iPhone’larla ilgili önemli bilgilere ulaştığı iddia edildi.

Apple’a yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, firmanın 2014 yılı için farklı iPhone modelleri üzerinde çalıştığı belirtildi. Apple’ın gelecek planlarına dair bilgisi bulunan 4 farklı kaynağın söylediklerine göre Apple’ın siyah ve beyaz dışında daha renkli bir şekilde sunacağı, plastik kasaya sahip ucuz iPhone’ların fiyatı 99 dolar olacak. Ucuz iPhone’ların ekranı ise 4.7 inç ile 5.7 inç arasında değişecek.

Bu bilgilerin doğruluğu teknoloji uzmanları arasında da tartışmaya yol açarken, kaynaklar bilgileri Asya’daki tedarikçilerden aldıklarını belirtiyor. Apple’ın ucuz iPhone’larla birlikte Samsung’la rekabetinde daha agresif bir yapıya sahip olacağı bu yüzden telefonların tasarım ve renk seçimlerinde ince eleyip sık dokuduğunun özellikle üstünde duruluyor. Sonbaharda karşımıza çıkması muhtemel yeni iPhone’un yanında tanıtılabileceği üzerinde de durulan hesaplı iPhone’lar için sanırız biraz daha beklememiz gerekecek.