Menü Arama

Vodafone Yeni iPad kampanyası

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Vodafone Yeni iPad kampanyası

Vodafone kampanyasına katılarak yeni iPad’e (iPad 3’e) sahip olabilirsiniz. Vodafone’da 250 MB, 1 GB ve 4 GB kotalı internet paketlerinden birini seçerek cihaza sahip olabiliyorsunuz. 24 aylık sözleşme imzalayarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Fiyatlar Turkcell’e göre toplamda en az 240 TL daha ucuz.

Yeni iPad 16 GB (3G + Wifi)


Yeni iPad 32 GB (3G + Wifi)

Yeni iPad 64 GB (3G + Wifi)

Kampanya avantajları:
Kampanyaya 1 GB ve 4 GB paketleri ile katılanlar, paketlerindeki kotaya ek olarak yurtdışında kullanılmak üzere ayda 50 MB data hakkına sahip olurlar. Ayrıca Vodafone RED avantajlarına da sahip olursunuz. Size özel müşteri temsilcisi ile birlikte cihazınıza ait her türlü teknik konuyu danışabileceğiniz özel bir ekip size yardımcı olur. Kişisel asistanlık servisi ile bir çok markaya ait özel indirimler de size sunuluyor.

Avea yeni iPad kampanyası
Avea yeni iPad kampanyası 2 yıl boyunca sınırsız Wifi avantajı ile dikkat çekiyor. Avea’nın fiyatları Turkcell ve ve Vodafone arasında. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Turkcell yeni iPad kampanyası
Turkcell yeni iPad kampanyası fiyat olarak her iki operatörden de yüksek. Turkcell’in sunduğu paketlerden birinde sınırsız internet avantajı bulunuyor. Bu seçenek göz önünde bulundurulabilir. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Apple iPad 3Apple yeni iPad'in özellikleri:

Apple iPad 3 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız