Menü Arama

Yeni Avealılara ‘Denemesi Bedava!

Facebook'ta paylaş
Twitter'da paylaş
Whatsapp'da paylaş
Yeni Avealılara ‘Denemesi Bedava!

Avea’dan yeni müşterilerine yönelik yarattığı yeni bir kampanya ile konuşuluyor. Denemesi Bedava kampanyası ile Avealı olacak müşteriler, ilk 3 Ay boyunca bedava konuşma, mesajlaşma ve internete girme imkanı kazanıyor.

Kampanya kapsamında yeni Avealılar, ilk 3 fatura dönemi süresince konuşma, SMS ve internet kullanım bedeli olarak abonelik vergileri haricinde ücret ödemiyor. Kampanya için hiçbir taahhüt ya da katılım şartı aranmıyor.

Avea'ya Hoşgeldin Tarifesi, ilk 3 ay boyunca 500 MB cepten internet, Avealılarla 500 Dakika, 500 SMS ve her yöne 50 dakikayı ücretsiz olarak sunuyor.

2 Nisan’a kadar devam edecek olan kampanya kapsamındaki diğer tarifelere gelen ve 90 Gün içerisinde DENEME yazıp 5555'e gönderen müşteriler de; tarifelerine ek olarak 500 MB cepten internet, Avea içi 500 dk ve 500 SMS'ten 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz yararlanabilecek.

Avea mevcut müşterilerine de kampanyadan yararlanma imkanı tanıyor. Kampanya kapsamındaki tarifelerde yer alan Avealılar; 500 MB cepten internet, Avea içi 500 dk ve 500 SMS'ten 12 ay faturalıda kalma sözü ile 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz yararlanabilecek.