Menü Arama

General Mobile GM6 Kılıf

General Mobile
General Mobile > GM6

General Mobile GM6 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

General Mobile GM6 Uyumlu Kılıflar

General Mobile GM6 modeline uygun 10 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Telefonunuzu daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız mutlaka cihazı koruma altına alan bir kılıf modelini de kullanmanız gerekiyor. Bu nedenle her telefon modeline uygun olan kılıf çeşitlerini keyifle incelemenizi sağlıyoruz. Kategorimiz içerisinde General Mobile GM6 kılıf modellerini inceleyebilirsiniz. Sadece yüksek kalite düzeyine sahip olan ürün modellerini incelemeye sunduğumuz için seçtiğiniz kılıfn kalitesinden hiçbir endişeniz olmayacak. 

General Mobile GM6 kılıfları arasında simli olan modeller de yer alıyor. Birçok tasarımı arasından kolaylıkla bulabileceğiniz ve sizi ya da tarzınızı yansıtacak olan telefon kılıfları farklı renk seçenekleri eşliğinde beğeniye sunuluyor. Simli olarak dizayn edilmiş olan, her yaş grubuna uygun kılıflarda da karşınıza pek çok farklı renk seçeneği çıkacak. Tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında çift çerçeveli olan telefon kılıfları da bulunuyor. 

Mıknatıslı olarak dizayn edilmiş olan kapaklı ve çift çerçeveli kılıflar, kılıf açmadan telefonunuzun bazı uygulamalarını görebilmenizi sağlıyor. Gizli mıknatıs sayesinde kapağı kolayca açıp kapatmanız da mümkün olabiliyor. Bu kategori içerisinde hem parlak hem de mat olan telefon kılıflarını inleyebilirsiniz. Parlak bir duruş sergileyen modeller arasında metalik renklere sahip olanlar da bulunuyor. 

Mat olan tasarımlar ise daha sade bir duruş sergilediğinden her tarza ve herkese uygun telefon kılıfları arasında değerlendirilebilir. Kategori içerisinde spor yapanlar için gayet kullanışlı olan telefon kılıfları da bulunuyor. Kol bandı şeklinde dizayn edilmiş olan bu tasarımlara telefonunuzu kolaylıkla koyabilir ve güvenle taşıyabilirsiniz. Kol bandını yani kılıf çıkarmadan da telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Çok sayıda farklı kılıf modeli arasından seçiminizi hemen yapın. Sepetinize attığınız kılıf uygun ödeme seçenekleri eşliğinde satın alabilirsiniz. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz