Menü Arama

LG K4 Kılıf

LG
LG > K4

LG K4 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

LG K4 Uyumlu Kılıflar

LG K4 modeline uygun 10 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

LG K4 kılıf, en iyi koruyucu kapaklar, farklı tasarımlara sahip aksesuarlar için en doğru adres MobilCadde.com. Rengarenk ya da sade telefon kapakları, telefonunuzun çizilmesine izin vermeyen kılıflar ve cihazınızı daha işlevsel kullanmanızı sağlayacak aksesuarların tümü MobilCadde’de.

Telefon kılıfları telefonunuzun ekranını uzun süre koruyarak, hiçbir şekilde çizilmemesini sağlar. LG K4 telefon kapakları ise cihazınızın kasasını korumaya aldığı gibi, darbelerin etkisini de önler. Farklı tasarımlara sahip LG K4 telefon kapakları ile tarzınızı da yansıtabileceğiniz gibi, yüzlerce farklı modele sahip aksesuarlarla da telefonunuzu özelleştirebilirsiniz. 

Kullanımı neredeyse şart olan akıllı telefon kılıfları ve kapakları arasından size en uygun olanını kolayca bulabileceğiniz MobilCadde’den, sevdikleriniz için özel hediyeler de alabilirsiniz. Sevdiklerinizin beğenisine hitap eden telefon kapakları ile onları hem şaşırtabilir hem de mutlu edebilirsiniz. Şaşırtıcı, eğlenceli ve esprili tasarımlı eğlenceli kapaklar; ultra koruma sağlayan telefon kapakları ya da sade ve şık kapakların tümü MobilCadde’de. 

LG K4 kılıfları arasından dilediğinize kolayca sahip olabileceğiniz MobilCadde’nin müşterilerine sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için siz de hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 40 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretini sizin için ödeyen MobilCadde, satın aldığınız tüm ürünler için 7 gün boyunca ücretsiz iade ve değişim imkanı da sunuyor. Ayrıca kılıf, kapak ya da aksesuarlar için müşteri hizmetlerimizden destek alabilir ve ürünlerle ilgili soru ya da sorunlarınız hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz