Menü Arama

LG V30 Kılıf

LG
LG > V30

LG V30 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

LG V30 Uyumlu Kılıflar

LG V30 Siyah Tutuculu Şeffaf Kılıf
LG V30 Siyah Tutuculu Şeffaf Kılıf
Yakında Stoklarımızda
Ücretsiz kargo
LG V30 modeline uygun 11 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Kullandığınız kılıfların kalitesi, telefonunuzu ne oranda koruduğu konusunda belirleyici olabiliyor. Bu nedenle tercihinizi her daim kalite düzeyi yüksek olan kılıf modellerinden yana kullanmalısınız. Cep telefonunuzun stilinizi ve sizi yansıtmasını sağlayacak olan LG V30 kılıf çeşitlerinin tamamı üst düzey kalitede olmakla beraber son derece şık bir duruş sergiliyor. Kullanışlı ve gayet pratik olan bu tasarımları hemen inceleyebilirsiniz. 

Telefonun kamera, flaş ve ses çıkış gibi alanlarını kapatmaması için mutlaka telefonunuz ile birebir uyumu olan kılıfları tercih etmelisiniz. Bu nedenle LG V30 kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış olan LG V30 kılıfları sizlere tek bir sayfada sunuyoruz. Tamamı cihazınız ile uyumlu olduğundan dilediğiniz modeli seçebilir ve kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Kategorimize içerisinde oldukça sağlam malzemeden üretilmiş çok sayıda telefon kılıf bulunuyor. Hem mat görünümlü hem de daha parlak ve metalik görünümlü olan kılıf çeşitlerini kolayca inceleyebilirsiniz. Sadece silerek temizleyebileceğiniz bu kılıflar renklerini uzun süre muhafaza edebilecek kalitededir. Yeni görünümünü koruyarak kısa sürede yeniden kılıf almanıza gerek bırakmayacak bir kaliteye sahiptir. 

Telefonunuzu kırılmaya ve çizilmeye karşı korumanın yanı sıra hafif darbelerde kasa olarak adlandırılan bölümün çatlamasına karşı da koruma sağlayan telefon kılıfları için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Cazip fiyatlara eşlik eden uygun ödeme kolaylıkların da istifade ederek beğendiğiniz kılıf modelini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Siparişinizi en kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz