Menü Arama

Samsung Galaxy J4 Kılıf

Samsung
Samsung > Galaxy J4

Samsung Galaxy J4 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Samsung Galaxy J4 Uyumlu Kılıflar

Samsung Galaxy J4 modeline uygun 15 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Telefon kılıflarının kalitesi telefonunuzu ne oranda koruyacağında belirleyici bir unsurdur. Bu yüzden asla cihazınızı kalitesiz bir kılıfa emanet etmeyin. Sizlere kategorimiz içerisinde en dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen Samsung Galaxy J4 kılıf modellerini sunuyoruz. Bu şık tasarımlar bir yandan telefonunuzu koruma altına alırken diğer yandan cihazınıza kişisel bir görünüm kazandırmanıza da yardımcı olacak. 

Seçenekleriniz son derece geniş olduğundan pek çok adreste bulamayacağınız Galaxy J4 kılıfları da inceleyebileceğiniz tasarımlar arasında mevcut. Örneğin çanta şeklinde hazırlanan modeller yanında çanta taşımayanlar için harika bir seçenek olabiliyor. Çünkü telefon ile birlikte anahtar, kart gibi eşyalarınızı da bu portföy gibi tasarımlar içerisinde taşıyabilirsiniz. 

Kapaklı ve cüzdanlı kılıflar da yine şık bir seçenek olabilir. Bu tasarımlar telefonların ekran bölümünü de koruma altına alması ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda telefonunuza bambaşka bir hava katacak olan kılıf modelleri cihaza kendi stilinizi yansıtmanızı da sağlayabilir. Kullandığı telefonu kişiselleştirmek isteyenler için harika bir seçim olacak! 

Desenli kılıf modellerinden hoşlananları da elbette unutmadık! En trend desenlerle buluşan bu tasarımlar uzun yıllar yeni bir kılıf alma zorunluluğundan sizi kurtarıyor. Hemen şimdi kategorimiz içerisinde yer alan tüm modellere keyifle göz atın. Beğendiğiniz modelleri sepetinize atarak siparişinizi tamamlayın. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında seçtiğiniz kılıfları çok kısa bir sürede adresinize teslim ediyoruz. Keyifle kullanabileceğiniz kılıflara hemen göz atmaya başlayın. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz