Menü Arama

Samsung Galaxy J7 Max Kılıf

Samsung
Samsung > Galaxy J7 Max

Samsung Galaxy J7 Max modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Samsung Galaxy J7 Max Uyumlu Kılıflar

Samsung Galaxy J7 Max modeline uygun 14 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Cep telefonunuzu daha pratik bir şekilde kullanmanıza olanak tanıyacak çok sayıda farklı kılıf modelini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Her biri yüksek kalite düzeyinde olan ve yüz güldüren fiyatları ile dikkat çeken Samsung Galaxy J7 Max kılıf modellerini hemen incelemeye başlayın. Birçok kılıf modeli arasından beğendiğiniz çok sayıda tasarımı bulabilir ve hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Silikon kılıf modelleri geniş renk seçeneği ile ön plana çıkıyor. Esnek yapısı ve uzun süre solmayan renkleri ile yıllarca kullanabileceğiniz silikon kılıf modelleri telefonunuza birebir uyumlu şekilde dizayn ediliyor. Seçenekleriniz arasında spor aktiviteleri esnasında kullanabileceğiniz el bandı, kol bandı ya da bel bandı formundaki telefon kılıfları da mevcut. Bu tasarımlar tüm aktiviteler esnasında telefonunuzu yanınızda güvenle taşımanıza yardımcı oluyor. 

Aynı zamanda telefonunuzun ekranını görebilmenizi ve gelen çağrılara yanıt verebilmenizi de sağlayan kılıflar farklı renkleri ile ön plana çıkıyor. Telefonunuzu düşmeler ve çarpmalar durumunda zarar görmeye karşı korumak isterseniz seçenekleriniz arasında ultra koruma sağlayan kılıf modellerinin de olduğunu bilmenizde fayda var. Arka bölümü düz ya da desenli olan tasarımlar telefonların özellikle kenar hatlarını koruyarak çatlama ve kırılmaları önlemeye yardımcı oluyor. 

Yaz aylarında tatil yaparken telefonunuzu ıslanmaya karşı korumanızı sağlayabilecek su geçirmeyen Samsung Galaxy J7 Max kılıfları da kategorimiz içerisinde bulunuyor. Farklı renklere sahip olan bu kılıfların ön bölümü şeffaf olduğundan telefonunuzu kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Tüm kılıf modelleri için en uygun fiyatları size sunuyor ve beğendiğiniz tasarımı kolaylıkla satın almanızı sağlıyoruz. Sepetinize eklediğiniz ürünü en kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz