Menü Arama

Sony Xperia X Kılıf

Sony
Sony > Xperia X

Sony Xperia X modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Sony Xperia X Uyumlu Kılıflar

Sony Xperia X modeline uygun 54 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Sony Xperia X, dünyanın en büyük teknoloji markalarından olan Sony’nin ürettiği en şık tasarımlı akıllı telefonlardan biridir. Bu şık telefonu uzun yıllar kullanmak tabii herkesin istediğidir. Ancak telefonunuzu darbelere, çiziklere ve kırılma riskine karşı korumadan telefonunuzu uzun süre kullanmanız mümkün değildir. Bu durumda sizin için en iyi çözüm Xperia X kılıfları olur. Bu sayede telefonunuzu hem darbelere karşı korur hem de ona yeni bir kimlik kazandırmış olursunuz. MobilCadde.com adresinden rahatlıkla seçiminizi yapabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. 

Günümüzde artık kılıf çeşitleri de artmıştır. Silikon ya da sert kapaklı kılıflar olabildiği gibi ultra ince kılıflar da mevcuttur. Yan kapaklı kılıflardan seçebileceğiniz gibi dik kapaklı kılıfları da tercih edebilirsiniz. MobilCadde’nin birbirinden şık kılıfları arasında modern tasarımlı Sony Xperia X telefonunuza uygun bir kılıf bulacağınıza eminiz. 

MobilCadde, telefon aksesuarları ile ilgili son derece deneyimli bir firmadır. Müşterilerinin farklı tercihlerine yanıt veren firmamız için her zaman müşteri memnuniyeti ön plandadır. Sitemizde yer alan çok sayıda kılıf çeşidi arasından Sony Xperia X aksesuarlarından bir modeli seçerek saat 16.00’ya kadar sipariş vermeniz halinde ürününüz aynı gün kargoya verilir. Firmamızca 40 TL üzeri siparişlerinizde sizden kargo ücreti talep edilmez. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz