Menü Arama

Sony Xperia XZ1 Kılıf

Sony
Sony > Xperia XZ1

Sony Xperia XZ1 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Sony Xperia XZ1 Uyumlu Kılıflar

Sony Xperia XZ1 modeline uygun 14 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Harika renk seçeneklerine sahip yeni Xperia XZ1 için en eşsiz ürünler MobilCadde.com’da. Suya dayanıklı özelliğiyle dikkat çeken bu renkli cihaz için aradığınız Sony Xperia XZ1 kılıfları da sitemizde. 

Yakamoz mavisi, uzay pembesi, sıcak gümüş ve siyah renk seçenekleri bulunan yeni tasarımlı akıllı telefonunuz için alışveriş yapmaya başlamak için bizce daha fazla geç kalmayın. Sitemize gelerek Xperia XZ1 kılıf seçerek telefonunuzu uzun süre ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Sitemizde başka yerlerde bulamayacağınız kadar fazla alternatif mevcut. İlginç kılıf çeşitlerinden kapaklı kılıflara, ultra koruma sağlayan kılıflardan kişiye özel kılıf tasarımlarına kadar birçok şeyi burada bulup kolay şekilde sahip olabilirsiniz. 

13 MP ön kamerası ve 19 MP arka kamerasıyla kaliteli ve net fotoğraflar çekmenizi sağlayacak yeni telefonunuz ile bire bire uyum sağlayan kesime sahip kılıflar ile telefonunuzun kenar ve arka kısımlarında koruma sağlayabileceksiniz. Tercih edeceğiniz kılıflar ile cihazınızın parmak izi sensörünü de sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Alışverişlerinizde size güvenli ve kolay iade / değişim imkanı sunan MobilCadde.com’a üye olarak siparişlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Yapacağın tüm cep telefonu kılıf ve aksesuarı alışverişlerinde 40 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz