Menü Arama

Honor Play Kılıf

honor
Honor > Play

Honor Play modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Honor Play Uyumlu Kılıflar

Honor Play modeline uygun 62 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Yakın zamanda yeni bir cep telefonu satın almak zorunda kalmak istemiyorsanız kullandığınız telefonu kaliteli bir kılıfla buluşturun. Telefon kılıfları aslında cihaza farklı bir görünüm kazandırmak için kullanılıyor gibi düşünülse de  aslında cihazları ciddi anlamda koruyor. Bu nedenle sizler için en kaliteli malzemelerle hazırladığımız Honor Play kılıf modellerini bir arada sunuyoruz.

Tasarımlar arasından beğendiğiniz bir modeli seçerek telefonunuza takabilir ve bu sayede cihazınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.  Kaliteli bir işçilikle hazırlanan Honor Play kılıfları çok uzun yıllar yeni bir kılıf almanıza  gerek bırakmayacak. Farklı renk seçenekleri ve model alternatifleri eşliğinde göz atabileceğiniz bu tasarımlar aynı zamanda şık bir hediye seçeneği de oluyor.

Sitemizde cüzdan formunda dizayn edilmiş olan ve telefonunuzun ekran bölümünü de koruyan kılıf çeşitleri de yer alıyor. Dayanıklı malzemelerden hazırlanan bu tasarımlar farklı renk seçenekleri eşliğinde incelenebilir. Elbette çok sayıda kişinin favorisi olan silikon kılıf çeşitlerini de seçenekleriniz arasına ekledik. Bu tasarımlar arasında keyifli bir keşfe çıkabilir ve beğendiğiniz renkleri sadece tek tıkla sepetinize atabilirsiniz.

Egzersiz ve spor yapanlar için dizayn edilmiş olan el bandı ya da kol bandı formu kazandırılan kılıf çeşitleri de sizlere sunduğumuz bu koleksiyonda yer alıyor. Telefonunuzu yanınızda rahatlıkla taşımanızı sağlayacak olan bu tasarımlar cırt cırtlı yapılarıyla kolayca takılabiliyor ve çıkartabiliyor. Siparişinizi tamamlamadan önce su geçirmeyen kılıf modellerini de mutlaka inceleyin. Hemen şimdi telefonunuzun ömrünü uzatacak  bu tasarımlar için siparişinizi tamamlayın.

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz