Menü Arama

LG K20 2019 Kılıf

LG
LG > K20 2019

LG K20 2019 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

LG K20 2019 Uyumlu Kılıflar

LG K20 2019 modeline uygun 18 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Telefonunuzu çeşitli risklere karşı korumak istiyorsanız uzun uğraşlar vermenize hiç gerek yok. Yapmanız gereken sadece LG K20 2019 kılıf modelleri arasından birini tercih etmek ve telefonunuzu bu kılıf modeli ile birlikte kullanmak olacak. Hemen şimdi göz atabileceğiniz tasarımlar arasında şeffaf bir görünüme sahip olan silikon kılıf modelleri de yer alıyor.

Hem telefonun tasarımını kapatmaması hem de esnek bir yapıya sahip olması silikon kılıf modellerini her dönemin vazgeçilmezlerinden biri haline getirdi. Bu nedenle sitemizde sizlere  ultra ince bir yapıya sahip olan silikon LG K20 2019 kılıfları gayet düşük fiyatlarla satın alma imkanı sunuyoruz. Aynı zamanda  su geçirmeyen kılıf modelleri de mutlaka göz atmanızı tavsiye ettiğimiz tasarımlardır.

Spor takımları için bel bandı ya da kol bandı şeklinde dizayn edilen kılıf modellerini de seçenekleriniz arasına ekledik.  Cırt cırtlı yapısı sayesinde pratik bir şekilde takıp çıkarabileceğiniz bu tasarımlar telefonunuzu spor ve egzersiz yaparken de güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı oluyor. Ön bölümü şeffaf olduğundan gelen çağrıları görebilirsiniz.

Takımınızın renklerini taşıyan baskılı kılıf modelleri alternatifleriniz arasında bulunuyor. Aynı zamanda resimli olarak dizayn edilen ve canlı renkleri ile eğlenceli bir görünüm sergileyen kılıf tasarımları da seçenekleriniz arasında mevcut. Koleksiyonumuz içerisinde sizlere sunduğumuz tüm tasarımlar düşük fiyatlarıyla da yüz güldürmeyi başarıyor. Hemen şimdi bu özel koleksiyonu keşfedin!

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz