Menü Arama

Xiaomi Mi 5X Kılıf

xiaomi
Xiaomi > Mi 5X

Xiaomi Mi 5X modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Xiaomi Mi 5X Uyumlu Kılıflar

Xiaomi Mi 5X modeline uygun 11 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Her biri şık, zarif, kullanışlı ve bir o kadar da kaliteli… Tüm akıllı telefon modellerine uygun telefon kılıflarına en uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz MobilCadde olarak Xiaomi Mi 5X kılıf modellerini de şaşırtan fiyatlarla sunuyoruz. Oldukça geniş bir model ve renk seçeneği görebileceğiniz kategorimizde telefonunuzu her türlü çizilmeye ve kırılmaya karşı koruyabilecek pek çok tasarım mevcut. 

İster sade olan modellere yönelin, isterseniz desenleriyle dikkat çeken Xiaomi Mi 5X kılıfları inceleyin. Seçenekleriniz arasında kapaklı kılıf modelleri de yer alıyor. Telefonun sadece arka yüzünü değil, ekran bölümünü de koruma altına alan kapaklı modeller telefonunu çantasında taşıyanlar için ideal bir seçim olabilir. Aynı zamanda cüzdanlı olan kılıf modellerine de göz gezdirebilirsiniz. 

Aynalı olan telefon kılıfları da tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Soft bir renk tonu ile renklendirilmiş olan bu modeller gün içerisinde dilediğiniz zaman ayna ihtiyacınızı karşılamanızı sağlıyor. Özel yapısı sayesinde su geçirmeyen telefon kılıfları da alternatifleriniz arasında yer alıyor. Tatil öncesi telefonunuzu ıslanma riskinden korumak için mutlaka edinmeniz gereken su geçirmeyen kılıf modelleri farklı renk seçenekleri eşliğinde hemen incelenebilir. 

Dinamik ve hareketli bir görünüm sunan baskılı telefon kılıfları da inceleyebileceğiniz modeller arasında bulunuyor. Üzerindeki baskısıyla telefonunuzu kişiselleştirmenize de yardımcı olan bu modeller her yaş grubuna hitap edebilir. Düşmeye ve hafif darbelere karşı telefonunuza yüksek koruma sunan ultra koruma telefon kılıfları da son derece cazip olan fiyatlarıyla avantajlı bir alışveriş yapmanız için hazır bekliyor. MobilCadde avantajlarından siz de faydalanın! 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz