Menü Arama

Xiaomi Mi Max 2 Kılıf

xiaomi
Xiaomi > Mi Max 2

Xiaomi Mi Max 2 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Xiaomi Mi Max 2 Uyumlu Kılıflar

Xiaomi Mi Max 2 modeline uygun 3 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Kullandığınız cep telefonunu hafif darbelere, çizilmelere ve çatlamalara karşı koruma altına almak için kullanabileceğiniz cep telefonu kılıflarını kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Sayfa içerisinde Xiaomi Mi Max 2 kılıf modellerini görüntüleyebilirsiniz. Her biri yüksek kalite düzeyine sahip malzemelerden üretilen ve çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bu tasarımlarla telefonunuzu kişiselleştirmeniz de çok daha kolay olacak. 

İnceleyebileceğiniz ürün modelleri arasında şeffaf yapıya sahip olan kılıflar da mevcut. Kolaylıkla telefonunuza takıp çıkarabileceğiniz şeffaf telefon kılıfları ekstra esnek yapısı ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda ultra ince şeffaf Xiaomi Mi Max 2 kılıf da sahip olabileceğiniz ürün modelleri arasında yer alıyor. 

Tercihinizi cüzdan görünümünde olan telefon kılıflarından yana da kullanabilirsiniz. İçerisinde kredi kartı gibi kartlarınızı da koyabileceğiniz bu modeller özellikle telefonunu çantasında taşıyanlar için ideal bir tercih olabiliyor. Çünkü çanta içerisinde telefonun ön yüzünün çizilmesini önleyen bu modeller telefonunuzun çok uzun süre yeni görünümünü korumasını sağlayabiliyor. 

Farklı renk seçenekleri eşliğinde inceleyebileceğiniz Xiaomi Mi Max 2 kılıfları arasında set şeklinde sahip olabileceğiniz ürünler de yer alıyor. İçerisinde selfie çubuğu gibi sıklıkla kullanılan telefon aksesuarlarının da yer aldığı tasarımları 4’lü set ya da 5’li set şeklinde satın alabilirsiniz. Su geçirmeyen bir Xiaomi Mi Max 2 kılıfna sahip olmak isteyenleri de unutmadık. Seçenekleriniz arasında su geçirmeyen kılıf modelleri de yer alıyor. 

Deniz kenarında ya da havuz keyfi yaparken de telefonunuzu güvenle kullanabileceğiniz su geçirmeyen kılıflar da son derece makul olan fiyatları ile dikkat çekiyor. Tasarımlara hemen göz atın ve kendi tarzınıza en uygun modeli hemen satın alın. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz